Dodatni septembarski ispitni rok za studente završne godine studija

Studenti završnih godina studija kojima je do završetka studija ostao nepoložen samo jedan predmet, mogu prijaviti i polagati ispit iz tog predmeta u septembarskom dodatnom ispitnom roku tekuće studijske godine.

Prijava za septembar ispitni rok obaviće se od 21. do 24. septembra 2021. godine na šalteru studentske službe u terminu od 9 do 13 sati ili elektronskim putem na email adresu: studentskasluzbaef@ucg.ac.me (uplatnicu i obrazac za prijavu ispita dostaviti kao prilog email-a).

Formular za prijavu ispita dostupan je u prilogu obavještenja.

Prilikom slanja maila studenti su u obavezi da navedu sljedeće: Ime i prezime, broj indeksa i studijski program (Ekonomija / Menadžment Podgorica / Menadžment Bijelo Polje).

Školarina za ispit iznosi 50 eura.

Dodatni rok će biti organizovan 28. i 29. septembra 2021. godine.

Raspored polaganja ispita u dodatom septembarskom roku biće naknadno objavljen na sajtu fakulteta

Kontakt telofon Studentske službe 020/ 241-450