Gostujuća predavanja prof. dr Vitić Ćetković studentima Zapadnog Univerziteta u Temišvaru u okviru CEEPUS programa

U okviru CEEPUS freemover mobilnosti, od 15. januara do 19. januara 2024. godine, realizovana su gostujuća predavanja prof. dr Andriele Vitić Ćetković sa Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, na Zapadnom Univerzitetu u Temišvaru, Rumunija. Studenti Ekonomskog fakulteta slušali su predavanja vezana za brend menadžment u turizmu, kao i za marketing strategije turističkih destinacija u post - COVID periodu.

Prof. dr Ioana Vadasan, prodekanica Ekonomskog fakulteta, sa koleginicama doc.dr Andreiom Scheider i doc. dr Andreom Nagy razgovarale su sa prof. Vitić Ćetković o modelima razvoja regenerativnih oblika turizma Rumunije i Crne Gore, kao i o mogućnostima realizacije zajedničkih projekata.