MzB- informacija o DL sajtu, prisustvu i silabus

Svi materijali i obavještenja za predmet Matematika za biznis dostupni su na DL sajtu dl.ucg.ac.me Ubuduće će se sva komunikacija odvijati preko njega (materijali, obavještenja, rezultati testova, ...).

Korisničko ime za DL i email možete dobiti u studentskoj službi (obično je to ime(sa ili bez tačke)prezime@edu.ucg.ac.me , a šifra je studentov JSK kod (iz ugovora). Ukoliko neko ne može da pristupi DL sajtu ni nakon toga, neka kredencijale pošalje na email vuk@ucg.ac.me pa će ga IT administrator registrovati.

Prisustvo nastavi se bilježi, a broj prisustava generiše da li možete pristupiti izradi kviza. Starijim studentima poeni za aktivnost se automatski prenose u ovu godinu. Kako nastavu u Bijelom Polju izvodi drugi profesor, mole se studenti menadzmenta da predavanjima u Podgorici prisustvuju samo oni koji su tu i upisani.

Plan rada se nalazi u prilogu (kao i na DL sajtu!).