Obavještenje za petak 19.04.2019.

Obavještavaju se svi studenti prve godine studijskog programa turizam i hotelijerstvo, a koji su započeli proces realizacije stručne prakse, da se termin prakse za petak 19.04.2019. pomjera zbog događaja "Summer job" na našem Fakultetu, na koji vas sve pozivamo da prisustvujete.

U okviru ovog događaja, imaćete priliku da na jednom mjestu stupite u kontakt sa velikim brojem privrednika iz Crne Gore i upoznate se sa raznolikim poslovnim mogućnostima koje oni nude.

Nakon 19.04.2019., nastavlja se sa pohađanjem prakse prema rasporedima koje ste dobili od naših nastavnih baza.

Poziv za prisustvo Summer Job-u važi za sve studente na praksi (prva i druga godina studija), a prisustvo je veoma poželjno!

Srdačno,

Jelena Vujošević, saradnik za praktičnu obuku