Резултати другог теста

Прелиминарни резултати другог теста из предмета Периферије и интерфејси. Радови се могу погледати у понедељак 13. маја у 9 часова у сали 106.

Други колоквијум, ће се одржати у четвртак 16. маја са почетком у 11 часова у сали 109

Поправни тест и поправни колоквијум, одржаће се у четвртак 23. маја са почетком у 10 часова у сали 109

Студенти, који желе да поново полажу један тест и/или колоквијум, дужни су да најкасније до недеље 19. маја, на имејл stevansc@ac.me пошаљу информацију који тест и/или колоквијум желе да понове. Довољно је само у пољу "Subject" уписати име и презиме, број индекса и који тест и/или колоквијум се жели поновити. Студент може поно полагати само један тест и/или један колоквијум. Изласком на поновно полагање поништавају се поени добијени приликом претходног полагања.