Olimpijada znanja: Svečano uručenje nagrada 20. juna u Rektoratu

Olimpijada znanja: Svečano uručenje nagrada  20. juna u Rektoratu

Svečano uručenje nagrada najuspješnijim takmičarima Olimpijade znanja 2022 održaće se u ponedjeljak, 20. juna 2022. godine u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 11:00 časova.

Nagrade će se uručiti crnogorskim osnovcima i srednjoškolcima sa najboljim rezultatima iz matematike, fizike, biologije, hemije i programiranja.

Olimpijada znanja odvija se tradicionalno pod pokroviteljstvom Rektora Univerziteta Crne Gore,  Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore,  Crnogorske akademije nauka i umjetnosti, kompanije doMEn i Društva matematičara i fizičara Crne Gore.

Konačni rezultati Olimpijade znanja objavljeni su na linku: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/21863/objava/143286-olimpijada-znanja-2022-konacni-rezultati

Događaj je otvoren za medije. Novinarsku ekipu možete akreditovati na e-mail adresu:  pr@ucg.ac.me ili na telefon 020/ 414 -247, do ponedjeljka, 20. juna 2022, do 10:00h.