Svečano uručenje nagrada najboljima na Olimpijadi znanja 2019. u srijedu - 19. juna

Foto iz arhive: Dobitnici u 2018. godini

Svečano uručenje nagrada najuspješnijim takmičarima Olimpijade znanja 2019. održaće se u srijedu, 19. juna 2019. godine u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 11:00 časova.

Nagrade će se uručiti crnogorskim osnovcima i srednjoškolcima sa najboljim rezultatima u znanju iz matematike, fizike, biologije, biologije i programiranja.

Olimpijada znanja odvija se tradicionalno pod pokroviteljstvom Rektora Univerziteta Crne Gore,  Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore,  Crnogorske akademije nauka i umjetnosti, kompanije doMEn i Društva matematičara i fizičara Crne Gore.

Organizacioni odbor Olimpijade znanja 2019.