Informacioni list i obavještenje

U prilogu je Informacioni list za predmet Finansijska i aktuarska matematika (školska 2019/20).

Prema propisima UCG, za drugu godinu Ekonomskog fakulteta predviđena je jedna grupa za predavanja, pa će počev od utorka 25.02.2020 grupa G2 imati predavanja utorkom, zajedno sa grupom G1. Vježbe će se održavati srijedom, u dvije grupe. Prve dvije sedmice predavanja će biti utorkom (G1) i četvrtkom (G2).

Od ove školske godine računa se bolji rezultat na kolokvijumu/popravnom kolovijumu, kao i za završni ispit. Stariji studenti (generacija 17) mogu zadržati poene za domaće i aktivnost od prošle godine, ukoliko to žele.

Kolokvijum i završni ispit studenti po starom programu (predmet Finansijska matematika) polažu u istim terminima.

Slajdovi sa predavanja su isti kao prošle godine i nalaze se na ovom sajtu (tab Obavještenja za predmete, Finansijska i aktuarska matematika, Obavjestenja) pa se ove godine neće ponovo postavljati.