Online konsultacije i informacija u vezi ispita

U srijedu, 03.06. u 9h, održaće se zoom konsultacije (teorija). Za link se javiti sjutra do kraja dana na e-mail vsasa@ucg.ac.me

U petak, 05.06. u 9h održaće se zoom konsultacije (zadaci). Za link se javiti u četvrtak, do kraja dana, na e-mail lazaro@ucg.ac.me

U sedmici prije ispita (8.- 14. jun), konsultacije će se odvijati na lični zahtjev studenta, putem naših akademskih e-mailova (dva gornja i  vladok@ucg.ac.me ).

Studenti po starom sistemu (predmet Finansijska matematika- indeksi 2016 i ranijih godina) prijavljuju se za zoom konsultacije na isti način.

U prvom terminu junskog roka, ispit će se održati 18. juna (kolokvijum i završni dio). Detaljan raspored po salama: 1, 2, 6, 103 i 104 objavićemo nekoliko dana prije. Studenti sa neparnim brojem indeksa (bez obzira na generaciju) polagaće u 8h, a oni sa parnim brojem indeksa u 11h. Molimo studente da se pridržavaju ovih termina i ne šalju zahtjeve za promjenu grupe.

Zbog cjelokupne situacije u prvom terminu ovog roka:

• - Zadaci 4 i 5 sa završnog ispita (aktuarska matematika) priznavaće se za popravni ispit, nezavisno od teorije. To se odnosi na studente koji nijesu spremili (radili) teoriju.
  •
  • - Završni ispit traje 1h15min, a za one koji rade samo dva zadatka 30 minuta.
  •
  • - Na kolokvijumu će biti 4 zadatka, koja se rade 1h30min.
  •
  • - Ko izađe i na popravni ispit, priznavaće se bolji rezultat.
  •
  • - Za studente kojima nedostaje 5 i manje poena, nakon pregleda radova, organizovaće se dodatno ispitivanje za veću ocjenu, poslije oba termina ispitnog roka.
  •
  • - Ukupno vrijeme rada je 2h45min, a studenti će raditi obje cjeline u kontinuitetu.  Na početku ćete dobiti samo kolokvijum, a nakon isteka 1h30, ne izlazeći iz sale, završni (po izboru, samo zadatke- 45min ili sve- 1h15).
  •
  • - Prozivka će početi 15 minuta prije ispita, uz molbu studentima da ne kasne. Indeks i lična karta su obavezni. Unošenje mobilnih telefona, pametnih satova i sl. nije dozvoljeno.