Правила полагања испита

Испит ће се састојати од само једног писменог теста, који ће бити организован како је предвиђено распоредом (09. 07.).

Тест ће садржати питања и кратке задатке из читавог материјала Линеарне алгебре 2 (сав материјал почев од скаларног производа и еуклидских простора).

Тест ће се радити 90 минута.

На тесту ће бити укупно 7 задатака и питања, од којих ће сваки студент моћи да изабере 5.

Тест ће носити 100 поена укупно. Сви студенти који освоје 30 поена ће бити позвани на кратак разговор и евентуално на мали усмени испит.

Наредне седмице ће бити заказане консултације на Факултету.

За оне студенте који нису могућности да дођу на Факултет, консултације могу бити организоване касније, или путем неке од електронских платформи (вајбер, зум или слично).

Стога ће они студенти који тренутно нису у могућности да дођу на Факултет, а потребне су им консултације, касније бити замољени да се јаве професору путем емаила.