Rezultati drugog kolokvijuma i prijava za popravni kolokvijum

U prilogu je tabela sa do sada osvojenim poenima na predmetu, zakljucno sa drugim kolokvijumom.

Popravni kolokvijum: ponedeljak 23.12.2019. u 10.15h, sala A3

Studenti koji planiraju izradu popravnog kolokvijuma obavezni su da se prijave za polaganje. Prijavu je potrebno izvrsiti kod predstavnika studenata I godine najkasnije do subote 21.01. sa naglaskom koji kolokvijum se planira ponovo polagati (I ili II). Predstavnik studenata treba mejlom dostaviti konacni spisak prijavljenih studenata, gdje pored imena svakog studenta treba da stoji broj 1 ili 2, u zavisnosti od toga koji kolokvijum student prijavljuje za popravni.

Ovaj spisak molim da mi se dostavi najkasnije u nedelju do 15h na mejl: mina.hidrobios@gmail.com

Studenti koji se do tada ne prijave, nemaju pravo polaganja popravnog kolokvijuma.