Nova objava - 02.01.2019 16:52

Drage kolege u atačmentu se nalaze ispitna pitanja za predmet Opšta fiziologija, molim vas da ispoštujete dogovor oko termina polaganja. Napominjem da za studente koji su slušali predmet prvi put u ovoj školskoj godini, namjenjeni termini 11 i 25 januar (bez izuzetka), bez obzira kada su upisali studije. Studenti koji su predhodnih godina slušali predmet imaju još jedan termin 5 Februara (uz dva predhodna). Apelujem, takođe, da polaganje ispita ne ostavljate za poslednji rok bez izuzetne potrebe. Molim studente koji planiraju da izađu na ispit da se upišu u spisak sa terminima za polaganje koji će biti okačen pored vrata kabineta 203 prvog radnog dana.

Svima želim Srećnu Novu 2019 godinu i božićne praznike onima koji praznuju po julijanskom kalendaru!