Materijali - 13. nedjelja

U prilogu su materijali za posljednju tematsku oblast ovog kursa - vjerovatnoća.

Predlažemo da studenti počnu sa detaljnim čitanjem materijala iz priloga koji se odnosi na teoriju sa primjerima (Vjerovatnoća - teorija i primjeri), a da nakon toga pokušaju da samostalno urade označene zadatke iz PDF dokumenta sa zadacima iz priloga (Zadaci iz vjerovatnoće); označeno je 10. zadataka koji će biti komentarisani na zoom konsultacijama.

Zoom konsultacije će se održati u četvrtak, 14. maja, u 12 časova. Pozivamo studente da pošalju rješenja istaknutih zadataka i konkretna pitanja vezana za dio gradiva koji se odnosi na vjerovatnoću na email adresu lazaro@ucg.ac.me.  Pitanja i rješenja treba poslati najkasnije do 13. maja do kraja dana, a odgovore sa pristupnim informacijama e-konsultacijama studenti mogu očekivati u jutarnjim časovima na dan konsultacija.

Uskoro će biti objavljeni i zadaci za samostalan rad iz oblasti određenih i neodređenih integrala, nakon čega će biti zakazane dodatne zoom konsultacije.