Prijava za učešće na konferenciji

ZA STUDENTE - INFORMACIJA

Umjesto predavanja u srijedu 22.03., studenti se pozivaju da učestvuju na konferenciji - Pojas i put – saradnja Kine i zemalja Centralne i Istočne Evrope, modernizacija u kineskom stilu i nova prilika svijeta. Konferencija će biti održana 22.03. u sali Mediteran od 10-12h. AGENDA JE U PRILOGU.

Na konferenciji se tretiraju teme - ekonomske saradnje, realizacije javnih investicija, javnog zaduživanja u funkciji izgradnje infrastrukture, uloge Kine u globalnoj ekonomiji i prevazilaženje globalne ekonomske krize. S obzirom da tema konferencije pokriva ishode učenja na predmetu, učešće studenata na konferenciji biće bodovano sa 5 poena.

Prijavu za učešće na konferenciji potrebno je obaviti putem linka do ponedjeljka do 12.00h.

LINK ZA PRIJAVU

Prezentacije seminarskih radova će biti održane po završetku konferencije u sali 103.