Satnica polaganja kolokvijuma i testa

Odgovaranje herbarijuma (lab. 101) i polaganje kolokvijuma (A3) će početi istovremeno, od 8h 15min.

Prvu grupu za polaganje herbarijuma čine studenti koji su se prijavili za polaganje 1. kolokvijuma: Ukšanović Anastasija, Simović Bojana, Babović Marija, Kastratović Dušica, Popović Tatjana, Ivanović Branka, Joković Saša. Odmah nakon odgovaranja herbarijuma studenti će otići u A3 da polažu kolokvijum.

Drugu grupu, koja će početi sa polaganjem oko 9h čine studenti koji se nisu prijavili za polaganje kolokvijuma u popravnom terminu: Vojinović Darija, Lekić Jana, Bulatović Ivana, Krklješ Ljubica, Ivković Lana, Habul Lamija i Brajović Mia.

Treću grupu čine studenti koji su se prijavili za polaganje 2. kolokvijuma. Herbarijum će odgovarati neposredno nakon svršetka kolokvijuma.