Informacija za predmete Molekularna biologija I (2012) i Molekularna biologija II (2012) - 03.10.2021 15:40

Ova informacija se odnosi isključivo na studente predmeta Molekularna biologija I i Molekularna biologija II, koji pohađaju ove predmete po starom nastavnom planu od 2012. godine.

Studenti koji pohađaju predmete Molekularna biologija I i Molekularna biologija II po starom nastavnom planu od 2012. godine, imaće dogovorni čas u vezi organizacije nastave ne ovim predmetima, na kojima će se, po odluci Vijeća PMF-a, nastava održavati kao mentorska nastava. Dogovorni čas će se održati preko platforme MOODLE 06. 10. 2021. godine u 11 časova.

Na pletformu MOODLE ćete ući ulaskom na sajt https://dl.ucg.ac.me/ Zatim ćete na tom sajtu ući na Prirodno-matematički fakultet, odabraćete osnovne studije-BIOLOGIJA, pa ćete odabrati predmet Molekularna biologija (2017) (ne na predmet Molekularna biologija I (2012) ili Molekularna biologija II (2012)). Unećete username i password, koji ste već ranije uzeli od UCG, i tako ući u predmet. U delu OPŠTA SEKCIJA od predmeta Molekularna biologija (2017) kliknućete na BIGBLUEBUTTON VIDEO KOMUNIKACIJA PROFESORA I STUDNATA MOL BIO, a zatim ćete kliknuti na PRISTUPI SESIJI. Zatim ćete dobiti pitanje HOW WOULD YOU LIKE TO JOIN THE AUDIO?, pa ćete kliknuti na MICROPHONE, posle čega ćete ući u BigBlueButton. Molim da isprobate sve ovo blagovremeno, kako nebiste imali problema sa pristupom na MOODLE.

VAŽNA NAPOMENA – OBRATITE PAŽNJU DA STUDENTI PREDMETA MOLEKULARNA BIOLOGIJA I (2012) i MOLEKULARNA BIOLOGIJA II (2012) treba da se uloguju na predmet MOLEKULARNA BIOLOGIJA (2017) (ne na predmet Molekularna biologija I (2012) ili Molekularna biologija II (2012)).