Nova objava - 19.10.2020 20:52

Svi studenti koji slušaju predmet Molekularna biologija I, a koji nisu ranije odradili vežbe iz ovog predmeta, imaće vežbe u petak 23. 10. 2020. godine u sali A3 od 17.45 časova do 20.30 časova. Ovom prilikom će biti održano uvodno predavanje koje se drži u okviru vežbi, na kojem se saopštavaju uputstva o radu na vežbama i ostale važne instrukcije o tehnikama koje se koriste i rezultatima koji se očekuju, kao i pravila u vezi organizacije rada u laboratoriji. Ovo će biti održano u predavaonici svim studentima svih grupa, kako bi se vreme u laboratoriji iskoristilo racionalno za praktični rad u vezi sa merama koje se moraju primeniti vezano za bolest COVID 19. Na ovo predavanje treba da prisustvuju svi studenti svih grupa. Nedolazak će se računati kao jedan izostanak.