Obavještenje za kandidate zainteresovane za upis na drugu godinu master studija

U skladu sa tumačenjem člana 119b, stav 3 Zakona o visokom obrazovanju i dopisa Prorektora za nastavu UCG br. 01/0-2875 od 5.10.2021. godine, pravo na podnošenje zahtjeva imaju kandidati koji ispunjavaju sljedeće uslove:

• Za master studije ekonomije i poslovne ekonomije - završene Osnovne akademske studije ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Podgorici (obima 240 ECTS);
  • Za master studije menadžmenta – završene Primijenjene osnovne i specijalističke studije menadžmenta na Ekonomskom fakultetu u Podgorici i Bijelom Polju (obima 180+60 ECTS)

Kandidati su dužni da podnesu sljedeća dokumenta:

• prijavu (može se preuzeti sa sajta);
  • uvjerenje o završenim Osnovnim akademskim studijama ekonomije (240 ECTS);
  • uvjerenje o završenim Osnovnim primijenjenim studijama menadžmenta (180 ECTS) i uvjerenje o završenim Specijalističkim primijenjenim studijama menadžmenta (60 ECTS);
  • kopija biometrijske lične karte

Navedena dokumenta se podnose na šalteru Studentske službe od 8. do 12. oktobra 2021. godine, u periodu od 9h do 12h.

Kandidati koji su konkurisali na tekući konkurs, a spadaju u ove grupe prethodno navedenih studenata (bez obzira da li su položili prijemni ispit ili nijesu) ne moraju podnositi prijavu.