METODIKA NASTAVE SOCIOLOGIJE SA ŠKOLSKIM RADOM - predavanja XIV sedmica nastave 13.05.2020 12:30

Postovane koleginice i kolege,

Budući da ste svi uspješno odgovorili na zahtjeve Drugog probnog testa znanja iz Metodike nastave sociologije sa školskim radom (i interno, putem Vibera, obaviješteni o ostvarenim rezultatima) osjećam potrebu da se i na ovaj način zahvalim svima na izuzetnoj posvećenosti i odgovornosti u realizaciji brojnih nastavnih aktivnosti, uloženom naporu i prijatnoj saradnji.

Iako su za XIV sedmicu nastave predmetnim programom planirana vaša prakticna predavanja, predlazem da u se u terminu za predavanja, sa početkom u 12:30 časova posvetimo Analizi izvedene nastave i vaših pisanih Priprema za čas, putem već uobičajene online komunikacije/radionice.

Predmetni profesor,

S. Gvozdenović