Prijem studenata 1. godine Prirodno-matematičkog fakulteta

Prijem studenata 1. godine na Prirodno-matematičkom fakultetu biće organizovan u ponedjeljak, 27.09.2021. godine  zasebno za studijske programe prema sljedećem rasporedu:

- MATEMATIKA, MATEMATIKA I RAČUNARSKE  NAUKE - Sala 106 sa početkom u 8:00  časova;

- RAČUNARSKE NAUKE, RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - sala 107-A (preko puta studentske službe) sa početkom u 8:00  časova;

- FIZIKA - amfiteatar 013, u prizemlju zgrade Tehničkih fakulteta sa početkom u 9:30  časova;

- BIOLOGIJA -  sala A3 na studijskom progamu Biologija (zgrada Biotehničkog fakulteta) sa početkom u 8:00  časova.

Studente će na ulazu u zgradu Tehničkih fakulteta odnosno zgradu u kojoj se nalazi studijski program za Biologiju, sačekati rukovodioci studijskih programa i odvesti ih do sala u kojima će se obaviti prijem.

U ime svih zaposlenih, želimo vam srećne i uspješne studije.

Dobro došli na Prirodno-matematički fakultet!

Uprava Prirodno-matematičkog fakulteta