Odbrana polaznih istraživanja kandidatkinje Nede Bošković

Student doktorskih studija Neda Bošković  javno će obrazložiti ciljeve i očekivane rezultate, odnosno izložiti istraživački program sa uslovima za uspješan završetak teze radnog naziva:

"Procjena ekološkog stanja mora na osnovu sadržaja teških metala i mikroplastike u sedimentu i ribama u priobalnom moru Crne Gore"

pred komisijom u sastavu:

1. prof. dr Biljana Damjanović-Vratnica, redovni profesor Metalurško-tehnološkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, predsjednik;
2. prof. dr Dragana Milošević-Malidžan, vanredni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, član;
3. dr Danijela Joksimović, viši naučni saradnik Instituta za biologiju mora Univerziteta Crne Gore, mentor.

Javna odbrana polaznih istraživanja će se održati u utorak, 24.09.2019. godine sali 210 sa početkom u 12:00 časova.

Prodekan za nastavu