Ekvivalencija predmeta - preusmjeravanje informisanja - 2020/21

Poštovane kolege,

Predmet Specijalne konstrukcije sa specijalističkih studija (3+1+1) je ekvivalentan istoimenom predmetu sa integrisanih studija (5+0), tako da sve informacije za studenate objavljujemo na web-stranici predmeta Specijalne konstrukcije sa integrisanih studija.

Molim vas da propratite materijal/dokumenta i obavještenja koja su postavljena tokom prve dvije sedmice nastave, kako biste se laganije prikljucili u narednoj, trećoj sedmici nastave. Potrebno je da se podijelite na grupe od po 4 studenta (prihvatljive su i grupe od 3 ili 5 studenata) u kojima ćete raditi 1. i 5. zadatak iz semestarskog rada - ukoliko se odlučite za izradu semestarskog rada, koji na ovom predmetu nije obavezan.

Detaljnije informacije možete naći u objavljenoj informaciji za studente i planu rada, a ključne stvari ćemo ponoviti na online času 16.10.2020.

Srdačan pozdrav,

Biljana Šćepanović