Saniran nastavni inventar sala 122 i 138 u zgradi tehničkih fakulteta

U zgradi tehničkih  fakulteta, nastavni inventar sala 122 i 138, koji se koristi za potrebe realizacije nastave Arhitektonskog fakulteta, je saniran. Upodobljeno je 60 stolova za crtanje, sanirano osvjetljenje, realizovano krečenje prostorija i ostali prateći radovi.

Renovirane sale su, nakon više od 15 godina korišćenja, bile u veoma lošem stanju.

Dekanka Arhitektonskog fakulteta prof. dr Svetlana Perović izrazila je zahvalnost v. f. rektora prof. dr Vladimiru Božoviću na spremnosti da obezbijedi dodatni prostor za maketarnicu, kako studenti ne bi iste prostorije koristili za nastavu i praktične aktivnosti i na taj način se bolje čuvao inventar u salama predviđenim za nastavu.

Apelujemo na sve korisnike prostora, prije svega studente, da čuvaju inventar i ni na koji način ne doprinose devastaciji istog.