Realizovano onlajn gostujuće predavanje prof. Vase Perovića

Međunarodno poznati arhitekta, prof. mr Vasa J. Perović, prodekan za umjetničku djelatnost  na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Ljubljani (Slovenija), održao je onlajn predavanje, 18. marta 2021. na temu: "Bevk Perović arhitekti-projekt kao proces". Profesor Perović je  prikazao brojne, uspješne primjere arhitektonskih realizacija, koje su nastale   u okviru sopstvene međunarodne prakse Bevk Perović arhitekti.

Predavanje, uključujući diskusiju, trajalo je više od dva sata, uz prisustvo oko 100 učesnika, dominantno studenata, profesora i saradnika Arhitektonskog fakulteta u Podgorici.

Predavanje je  organizovano  u okviru predmeta Teorija Arhitekture 2  koji vodi prof. dr Rifat Alihodžić.