Potpisan Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji sa Baldinistudio International D.O.O.

Dekanka Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, prof.dr Svetlana Perović i direktorka Baldinistudio International D.O.O. Snežana Savić, potpisali su u Beogradu, 29.06.2021., Ugovor o dugoročnoj poslovno-tehničkoj saradnji , koja će se bazirati na organizaciji i sprovođenju stručnog i istraživačkog rada u cilju poboljšanja studentskog standarda i podsticanja inicijativa od obostranog interesa.

Ugovorom su predviđeni organizacija i besplatna edukacija studenata u okviru BIM softvera koje Baldinistudio International zastupa, posebna edukacija profesora i saradnika,  instaliranje softvera na Arhitektonskom fakultetu, stručna saradnja na područjima o zajedničkog interesa, promocija aktivnosti i sl.

Detaljnije o Baldinistudio International dostupno je na internet stranici https://www.baldinistudio.rs/