Dopunski(prijemni) ispit 06. 07. 2021.

DOPUNSKI (PRIJEMNI) ISPIT ZA UPIS NA ARHTEKTONSKI FAKULTET UNIVERZITETA CRNE GORE BIĆE REALIZOVAN U UTORAK, 06.07.2021. U TERMINU OD 08:00-12:00 h.

Sadržaj dopunskog(prijemnog) ispita

• Test provjere opštih znanja iz različitih oblasti kulture relevantnih za studije arhitekture(10 pitanja)
  • Test provjere razumijevanja prostornih odnosa i prostorne logike(10 zadataka)

Testovi  se ocjenjuju pojedinačno. Konačna ocjena na ispitu je srednja vrijednost ocjena oba testa.

Negativna ocjena je eliminatorna iz kvalifikacionog postupka.

NEOPHODAN PRIBOR:

•  tehnička olovka
  •  dva trougla
  • gumica za brisanje
  • hemijska olovka ( plave boje)
  • lična karta ili pasoš.

Napomene:

• Kandidati je neophodno da dođu  u utorak, 06.07.2021. ispred ulaza u zgradu Arhitektonskog fakulteta u Podgorici u 07:45 h. Kandidati će polagati ispit u prostorijama zgrade Tehničkih fakulteta u terminu od 09-12h.

Detaljna upustva za polaganje dopunskog ispita kandidati dobijaju na dan polaganja istog.

DIFERENCIJALNI ISPITI

Ispiti iz predmeta od značaja za dalje školovanje za kandidate koji nijesu polagali eksternu maturu biće održani u ponedjeljak, 05.07.2021.  prema sljedećem rasporedu:

• FIZIKA: 12-13 h (amfiteatar 014 u zgradi tehničkih fakulteta);
  • MATEMATIKA:14-15 h (amfiteatar 014 u zgradi tehničkih fakulteta);