U okviru obilježavanja 30 godina od usvajanja Deklaracije o ekološkoj Crnoj Gori: Hakaton EKOjeSISTEM

U okviru obilježavanja 30 godina od usvajanja Deklaracije o ekološkoj Crnoj Gori:  Hakaton EKOjeSISTEM

Povodom obilježavanja predstojećeg Dana fakulteta i tridesetogodišnjice proglašenja Crne Gore ekološkom državom, Arhitektonski fakultet u saradnji sa IPC Tehnopolis organizuje 24-časovni hakaton na temu EKOjeSISTEM. Hakaton će se održati u prostorijama Tehnopolisa 18. septembra sa početkom, u 14.00 sati, u Nikšiću.

Tim povodom, dvanaest studenata Arhitektonskog fakulteta, kroz timski rad, odgovoriće, u kontekstu zadate teme, dizajnom i realizacijom suvenira, upotrebom savremenih tehnolgija i postupaka 3D štampe.

Krajnji rezultati hakatona biće predstavljeni na izložbi povodom obilježavnja Dana fakulteta u četvrtak.