Večeras otvaranje studentske izložbe fotografija: MINIMALIZAM

Studentska izložba fotografija MINIMALIZAM, u organizaciji Crnogorske asocijacije studenata arhitekture (CASA), biće otvorena u srijedu, 8. juna, 2022. godine, u 19h, u Dječijoj ulici.

U sklopu projekta Storyteller studenti Arhitektonskog fakulteta, Univerziteta Crne Gore, su realizovali konkurs za najbolju minimalističku fotografiju. Tema konkursa je bila slobodna za različite vizuelne poruke, kao odgovor za naslov “MINIMALIZAM”. Pravo ušešća na konkursu imali su svi mladi ljudi iz Crne Gore.

O pristiglim radovima odlučivao je stručni žiri u čijem sastavu su: dizajner i producent Nikola Bada Radonjić, fotograf Duško Miljanić i arhitektica Ana Dobrašinović. Od ukupno 61 prijave na konkursu, na izložbi će biti prikazane fotografije 17 autora.