Kotizacije za studente na međunarodnom kongresu Održiva arhitektura - energetska efikasnost

Peta tradicionalna jubilarna međunarodna manifestacija i kongres Održiva arhitektura - energetska efikasnost održaće se od 7. do 9. oktobra 2022. u renomiranom i atraktivnom prostoru Jugoslovenske kinoteke, sa svečanim otvaranjem u 19h.

Kongres obuhvata odgovarajuća predavanja, izložbe arhitekata i sponzora, radionice, tribine i konkurs "MIKRO EKO KUĆA 2022" za mlade arhitekte, dizajnere i pejzažne arhitekte do 30 godina i studente odgovarajućih fakulteta. Kongres organizuju Udruženje EKOKULT+ i Magazin za eko arhitekturu i kulturu EKO KUĆA, u saradnji sa Arhitektonskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, Zagrebu i Podgorici.

Ove godine takođe su obezbjeđene četiri kotizacije za zainteresovane studente, za učešće na predavanjima ili radionicama, od strane M.Arch Milene Vučeraković, člana organizacionog odbora za Crnu Goru u saradnji sa organizacijom Lions Club Podgorica.

Zainteresovani studenti više informacija o prijavi mogu naći na linku: https://www.congress-saee.com/en/.