Retrospektivna izložba u sjećanje na profesora Aleksandra Baćka Kekovića

U okviru obilježavanja jubileja – 20 godina studijskog programa Arhitektura, Arhitektonski fakultet Univerziteta Crne Gore organizuje restrospektivnu izložbu prof. Aleksandra Baćka Kekovića koja će biti otvorena u ponedjeljak, 10. oktobra 2022. godine, u zgradi Rektorata UCG, sa početkom u 12.00 sati.

Na otvaranju će govoriti dekanka Arhitektonskog fakulteta UCG prof. dr Svetlana Perović i prof. dr Veljko Radulović.

Osnivač studijskog programa Arhitektura 2002.godine, na Građevinskom fakultetu UCG, je profesor Aleksandar Baćko Keković koji je ovaj trenutak smatrao “najznačajnijim svojim projektom u arhitekturi“.

Događaj je otvoren za medije. Novinarsku ekipu možete akreditovati na e-mail adresu:  pr@ucg.ac.me ili na telefon 020/ 414 -247, do ponedjeljka, 10. oktobra 2022, do 10:00h.