Održan sastanak partnerskih institucija na projektu REEHUB  Interreg CBC projekat

U okviru međunarodnog projekta “Regional Energy Efficiency HUB“, REEHUB održan je radni sastank projektnih timova partnerskih institucija iz Albanije, Italije i Crne Gore. Dvodnevni sastanak, 12.06-13.06. 2019. je organizovan na Arhitektonskom fakultetu, Univerziteta Crne Gore, kako bi se podijelili rezultati ostvareni kroz aktivnosti sprovedene u toku dosadašnje realizacije projekta.

Sastanku su prisustvovali  predstavnici projektnog tima Arhitektonskog fakulteta, Univerziteta Crne Gore: prof.dr Ratko Mitrović, Msc Irena Rajković i Mr Ljiljana Vukčevič, eksterna saradnica mr Milica Maraš, te predstavnici ostalih partnerskih institucija u projektu: Jonila Prifti, Erli Zdrava (BIRD), Monica Misceo, Vincenza Luprano( ENEA), Angelo Colucci, Emanuele Fanelli (Di.T.N.E.) , Diego Salzano (Municipality of Agnone) i Francesco Lamacchia. Tokom boravka u Podgorici razgovaralo se o budućim aktivnostima i ciljevima projekta, prevenstveno u dijelu osnivanja laboratorijskog centra za oblast energetske efikasnosti na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.