Arhitektonski fakultet, 15.10.2019

Otvorena izložba radova studenata Arhitektonskog fakulteta u Akademiji nauka i umjetnosti u Poznanju, Poljska

Izložba radova studenata Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, otvorena je u Akademiji nauka i umjetnosti, u Poznanju, Poljskoj, 15. oktobra 2019. godine, u 13.00h.

Riječ je o izložbi  koja je prethodno realizovana u Podgorici povodom obilježavanja stogodišnjice od osnivanja internacionalne škole Bauhaus, 2019.

Na otvaranju izložbe  govorili su Tomas Mankovski, sekretar komisije urbanizma i prostornog planiranja Akademije nauka i umjetnosti, sekcija Poznanjska, prof.dr Robert Ast i dekan Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, prof.dr Svetislav G. Popović. Pored Popovića, sa Arhitektonskog fakulteta u Podgorici, u posjeti Poljskoj je i prodekan za nauku prof.dr Ilija Lalošević.

Broj posjeta : 1619