Počeo II ciklus besplatne edukacije studenata iz oblasti 3D modelovanja

Počeo II ciklus besplatne  edukacije studenata iz oblasti 3D modelovanja
U okviru međunarodnog projekta "3D-IMP-ACT - Virtual reality and 3D experiences to IMProve territorial Attractiveness, Cultural heritage smart management and Touristic development", u kojem je partner Arhitektonski fakultet Univerziteta Crne Gore u Podgorici,  predviđena su sredstva za besplatnu edukaciju  studenata  iz oblasti 3D modelovanja.

Zbog velikog interesovanja studenata, odnosno 120 prijavljenih kandidata u prošloj godini, program je realizovan u ljetnjem semestru 2018/19. godine, za studente treće i četvrte godine, dok je  zimskom semestru 2019/20, predviđen za studente prve i druge godine(sadašnje druge i treće).

Program pod nazivom "Od modelovanja do arhitektonskog renderinga", kojim rukovoditi Dragi Vujačić, počeo je 22.10.2019. i odvijaće se dva puta sedmično u toku zimskog semestra, u terminu od 18-20h.