Predavanje, mr Vladimir Vlahović, 24.12.2019.

Predavanje mr Vladimira Vlahovića, sa temom:DIGITAL CONSTRUCTION 2.0, biće održano na Arhitektonskom fakultetu u Podgorici,  u utorak, 24.12.2019. u terminu, 10:30-12:00h.

U okviru predavanja  će biti predstavljena digitalna platforma za implementaciju tehnologije izgradnje nebodera od drveno-hibridnih elemenata sa posebnim akcentom na: standardizaciju, optimizaciju, prefabrikovanu proizvodnju, održivost, sistemsko projektovanje itd.

Vladimir Vlahović se školovao u Podgorici, Beogradu i Beču. Na Građevinskom fakultetu bečkog tehničkog univerziteta je diplomirao i magistrirao. Radno se usavršavao širom Evrope i trenutno je angažovan kao predstavnik austrijske firme CREE za Skandinaviju.

Mr Vladimir Vlahović trenutno pohađa MBA studije i već duži niz godina je gost predavač na građevinskom i arhitektonskom fakultetu Univerziteta Crne Gore.