Preliminarna rang lista

U prilozima su dostupni:

- Preliminarna rang lista primljenih kandidata na Arhitektonski fakultet, u studijskoj 2020/21;

-Lista kandidata koji nijesu primljeni, a položili su Prijemni ispit (kandidati ispod propisanog broja za prijem, 60);

-Rješenja testova sa Prijemnog ispita;

-Obrazac za prigovore.

Zbog aktuelne epidemiološke situacije, uvid u radove prema podnesenim prigovorima(zahtjevima) biće sproveden online, zbog zaštite Kandidata kao i zaposlenih na Arhitektonskom fakultetu.

Podnošenje prigovora Upisnoj komisiji potrebno je izvršiti isključivo slanjem na e-mail adresu arhitektura@ucg.ac.me, na popunjenom obrascu (forma obrasca je u prilogu), do 09.07.2020.do 12h.

Komisija za upis će razmatrati opravdanost prigovora od strane kandidata i odgovarati na iste , 09.07.2020,poslije 15h, na e-mail adrese sa koje kandidati pošalju prigovore.

Konačna rang lista će biti objavljena na internet stranici nakon verifikacije iste na Vijeću Fakulteta.

Primljeni kandidati će biti blagovremeno obaviješteni o upisnoj proceduri i rokovim za upis.

Kandidatima koji nijesu primljeni dokumenta će biti vraćena poštom.

Komisija za upis Arhitektonskog fakulteta