Kurs za studente iz oblasti 3d i parametarskog modelovanja

Na Arhitektonskom fakultetu  planirana je, u narednih nekoliko nedjelja, realizacija kursa iz oblasti  3D i Parametarskog modelovanja, u sklopu kojeg će biti angažovana četiri gostujuća predavača sa Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu: Prof.dr Vesna Stojaković,  Prof.dr Bojan Tepavčević,  Doc.dr Marko Jovanović  i mr Marko Vučić.

Pohađanje kursa je otvoreno za sve  zainteresovane studente , a isti će biti realizovan online.

Kratak opis kursa:

Oblikovanje korišćenjem savremenih digitalnih alata omogućava generisanje nesvakidašnjih i novih dizajnerskih rešenja koja na drugačiji način ne bi mogla biti osmišljena niti izvedena. Kako je ovakav način oblikovanja još uvek u povoju, upotreba digitalnih tehnologija otvara put ka originalnim i zanimljivim rešenjima Iako se složena i neuobičajena dizajnerska rešenja često povezuju sa komplikovanom izradom, korišćenjem savremenih tehnologija ona se mogu jednostavno i efikasno napraviti od ekonomičnih i široko dostupnih proizvoda.