Seminar za predavače stranih jezika u organizaciji Filološkog fakulteta i Evropskog centra za moderne jezike iz Graca

Evropski centar za moderne jezike u Gracu i Filološki fakultet Univerziteta Crne Gore organizuju seminar pod nazivom “Use of ICT in support of language teaching and learning”.

Prijavilo se više od 30 nastavnika stranih jezika iz osnovnih, srednjih škola i sa Univerziteta Crne Gore. Seminar će se održati 14. i 15. oktobra 2022. godine u prostorijama Zavoda za školstvo i vodiće ga: dr Ursula Stickler viši predavač njemačkog jezika na Otvorenom univerzitetu u Velikoj Britaniji, dr Martina Emke, iskusni profesionalac u nastavi engleskog jezika i rukovodilac projekta u visokom obrazovanju, dr Alin Germain-Rutherford, prorektor za nastavu na Univerzitetu u Otavi i profesor na Pedagoškom fakultetu i doc. dr Marija Mijušković sa Filološkog fakulteta Univerziteta Crne Gore.