Profesori Filološkog fakulteta na Univerzitetu u Limeriku

Tokom boravka na Mary Immaculate College u Limeriku, Irska, doc. dr Sabina Osmanović, doc. dr Marija Mijušković i saradnik u nastavi mr Balša Ivanović učestvovali su u različitim radionicama, predavanjima i diskusijama s fokusom na unaprjeđenje međunarodne saradnje i mobilnosti osoblja. Takođe su imali priliku da posjete različite odsjeke i upoznaju se sa organizacionom strukturom koledža. Iskustvo programa Erasmus+ Staff Training na Mary Immaculate College u Limeriku bilo je izuzetno obogaćujuće. Program je pružio priliku za razmjenu znanja, iskustva i najboljih praksi u području visokog obrazovanja. Ovo iskustvo je doprinijelo profesionalnom razvoju i umrežavanju učesnika, otvorivši vrata novim idejama i mogućnostima za buduću saradnju između Mary Immaculate College i Univerziteta Crne Gore.