Posjeta SSŠ „Sergije Stanić“ u Podgorici

U petak, 9. feburara, Srednja stručna škola „Sergije Stanić“ u Podgorici otvorila je svoja vrata predstavnicima Filološkog fakulteta.

Doc. dr Deja Piletić i dr Ljubomir Ivanović imali su priliku i zadovoljstvo da maturantima ove škole predstave sve studijske programe Filološkog fakulteta i da govore o njihovoj organizaciji, principu studiranja, programima, o mogućnostima korišćenja stipendija kroz različite programe, a posebno kroz program Erasmus + mobilnosti.

Maturantima i maturantkinjama su predočene različite mogućnosti zaposlenja koje pruža kako diploma bačelora, tako  i diploma mastera.

Osim što su pažljivo pratili izlaganje predstavnika Filološkog fakulteta, maturanti i maturantkinje različitih smjerova ove stručne škole svoju zainteresovanost pokazali su i kroz pitanja koja su tokom same prezentacije postavljali našim kolegama.