Prof. dr Sylvie Christofle sa Univerziteta Cote d’Azur posjetila FTH

Prof. dr Sylvie Christofle sa Univerziteta Cote d’Azur iz Nice boravila je 18. maja na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru. U okviru Erasmus+ programa mobilnosti održala je časove iz predmeta Menadžment događaja u turizmu i imala susrete sa dekanicom prof. dr Đurđicom Perović i profesoricom francuskog jezika prof. dr Ivonom Jovanović.

Razgovarano je o mogućnostima realizacije double degree diplome sa Univerzitetom u Nici na studijskom programu master studija Menadžment u međunarodnom hotelijerstvu kojim profesorica iz Francuske rukovodi. Osim studiranja u mondenskom ljetovalištu, studentima Fakulteta za turizam i hotelijerstvo bi se pružila prilika da studijsku praksu realizuju u nekom od prestižnih hotela Azurne obale.