Gostujuće predavanje Željka Cicovića, direktora hotela ‘Budva’

Poštovani studenti, pozivamo Vas da, 10.04.2018. godine (utorak) sa početkom u 11h u sali 301, prisustvujete gostujućem predavanju g. Željka Cicovića, direktora hotela Budva koji će govoriti o Motivaciji zaposlenih.

Predavanje g. Cicovića je nastavak saradnje Fakulteta sa turističkom privredom u cilju usklađivanja praktičnih i teorijskih znanja studenata. Prethodno gostujuće predavanja održano je iz oblasti HR menadžmenta, s toga se i predavanje g. Cicovića nadovezuje na pomenutu oblast.

Ovom prilikom prisutni studenti će biti u prilici da se upoznaju sa načinima motivacije zaposlenih na primjeru hotela Budva - novoizgrađenom hotelu mediteranskog stila, koji pružanjem usluga visokog kvaliteta, besprekornim komforom i modernim dizajnom predstavlja značajan dio turistučkog proizvoda naše zemlje.

Željko Cicović će kroz izlaganje o Motivaciji zaposlenih, praktične primjere, iskustva i debate prenijeti svoje znanje studentima.

Dobro došli!