Obavještenje o dodatnom/apsolventskom ispitnom roku za studijsku 2022/2023. godinu

Studenti završne godine osnovnih studija, kojima je do završetka studija ostao  nepoložen i/ili neprijavljen samo jedan predmet u studijskoj 2022/2023. godini, mogu prijaviti i polagati ispit iz tog predmeta u dodatnom/apsolventskom ispitnom roku tekuće studijske godine.

Popunjene prijave za dodatni ispitni rok obaviće se 25. septembra 2023. godine neposredno studentskoj službi ili na e-mail adresu studentske službe dijanap@ucg.ac.me  Visina naknade za polaganje  ispita iznosi 50 eura. (žiro račun Fakulteta likovnih umjetnosti:  510-2212-97)

Ispit u dodatnom roku će biti organizovan 26. septembra 2023. godine.

Drugi apsolventski rok, po instrukcijama Rektorata Univerziteta Crne Gore,  planiran je za 3. oktobar.

U prilogu možete preuzeti Formular za prijavu ispita.

Studentska služba FDU