Women's STEM Award takmičenje

Women
Otvoren je poziv za sve studentkinje STEM fakulteta (nauka, tehnologija, inženjerstvo i matematika) da se prijave za učešće na međunarodnom Women's STEM Award takmičenju, koje realizuje Deutsche Telekom Grupa.

Najbolji završni rad prema procjeni stručnog žirija, sastavljenog od eksperata Deutsche Telekoma, predstavnika akademske zajednice i drugih istaknutih stručnjaka iz STEM oblasti, biće nagrađen sa 3.000 eura, a najbolji i najinovativniji rad iz svake od pet strateških tema ima priliku da osvoji dodatnih 500 eura.

Studentkinje STEM fakulteta svoje diplomske ili master radove mogu prijaviti do 14. marta na jednu od pet tema: Cloud, Internet of Things, Artificial Intelligence, Cyber Security, Networks of the Future.

Radovi se predaju na engleskom ili njemačkom jeziku, a sve informacije o programu Women's STEM Award 2021 mogu se pronaći na linku: