Prirodno-matematički fakultet, 26.09.2020

PODJELA STUDENATA I GODINE U GRUPE - STUDIJSKI PROGRAM BIOLOGIJA



Zbog epidemiološke situacije u zemlji studenti će raditi vježbe i slušati predavanja po grupama koje se nalaze u prilogu. Raspored vježbi po grupama istaknut je na site-u PMF-a, dok će raspored predavanja za grupe istaći predmetni profesori.

 

VJEŽBE

I GRUPA

  1. Lazarević Nikica
  2. Ljumović Anja
  3. Kaluđerović Milica
  4. Tanjević Teodora
  5. Backović Ana
  6. Kolić Arabela

II GRUPA

  1. Ralević Sara
  2. Mujović Ivana
  3. Kalezić Milica
  4. Perović Marija
  5. Suličić Jasmin
  6. Božović Maša

III GRUPA

  1. Božović Gordana
  2. Kovačević Luka
  3. Rosić Filip
  4. Balević Nikola
  5. Emšija Alen
  6. Nedić Vanja

IV GRUPA

  1. Bujišić Savina
  2. Mujalović Bije
  3. Vlahović Luka
  4. Kažić Mija
  5. Zakovšek Aleksandra
  6. Bućković Jovana

V GRUPA

  1. Babić Anja
  2. Fuštić Tijana
  3. Ćehajić Jasna
  4. Nikpreljaj Eleonora
  5. Nikčević Darka
  6. Išmić Aurora

 

 

VI GRUPA

  1. Ivković Lana
  2. Marković Nikolina
  3. Bogavac Nataša
  4. Šakić Anja
  5. Kovačević Anastasija
  6. Bubanja Jelena

VII GRUPA

  1. Danilović Marija
  2. Ljumović Hana
  3. Kolar Ema
  4. Habul Lamija
  5. Vučetić Isidora
  6. Bojić Anastasija

VIII GRUPA

  1. Nedović Neda
  2. Šutković Adelisa
  3. Badnjar Anđela
  4. Božović Nataša
  5. Džogaz Milica
  6. Barjaktarović Jovana
  7. Bojović Teodora

 

PREDAVANJA

I GRUPA

  1. Lazarević Nikica
  2. Ljumović Anja
  3. Kaluđerović Milica
  4. Tanjević Teodora
  5. Backović Ana
  6. Kolić Arabela
  7. Ralević Sara
  8. Mujović Ivana
  9. Kalezić Milica
  10. Perović Marija
  11. Suličić Jasmin
  12. Božović Maša
  13. Božović Gordana
  14. Kovačević Luka
  15. Rosić Filip
  16. Nikčević Darka
  17. Išmić Aurora

II GRUPA

  1. Balević Nikola
  2. Emšija Alen
  3. Nedić Vanja
  4. Bujišić Savina
  5. Mujalović Bije
  6. Vlahović Luka
  7. Kažić Mija
  8. Zakovšek Aleksandra
  9. Bućković Jovana
  10. Babić Anja
  11. Fuštić Tijana
  12. Nikpreljaj Eleonora
  13. Nikčević Darka
  14. Ivković Lana
  15. Marković Nikolina
  16. Bogavac Nataša
  17. Šakić Anja

III GRUPA

  1. Kovačević Anastasija
  2. Bubanja Jelena
  3. Danilović Marija
  4. Ljumović Hana
  5. Kolar Ema
  6. Habul Lamija
  7. Vučetić Isidora
  8. Bojić Anastasija
  9. Nedović Neda
  10. Šutković Adelisa
  11. Badnjar Anđela
  12. Božović Nataša
  13. Džogaz Milica
  14. Barjaktarović Jovana
  15. Bojović Teodora

 

Dokumenti

Broj posjeta : 1038