Oblici organizovanja nastave na studijskom programu Produkcija – specijalističke studije

Na osnovu upita nastavnicima koji realizuju nastavu u ljetnjem semestru studijske 2019/20 godine, a na osnovu preporuka UCG i dopisa Dekanata FDU, informišem vas o oblicima održavanja nastave koji će slijediti postojeći raspored, tj. predviđene termine nastave:

• Savremena radio produkcija II, Savremena filmska produkcija II, Savremena pozorišna produkcija II iSavremena televizijska produkcija II – specijalističi rad, realizovaće se online individualno i fokusirano u cilju rada na odabranim temama specijalističkih radova.

• Komunikologija II, Kreativne industrije II, Teorija filma II, Estetika audio-vizuelnih medija II, Produkcija digitalnih iinteraktivnih medija II i Autorsko pravo i intelektualna svojina II realizovaće se putemi nterneta (Mejla), upotrebom video platforme (Skype), Zoom aplikacije u formi online predavanja, kao i korišćenjem Viber grupne komunikacije i to kao grupna i individualna nastava u odnosu na pojedinačne dogovorene i nove zadatke studenata.