USAVRŠAVANJE ZA NASTAVNIKE NJEMAČKOG

Program „Kultura i jezik“ („Kultur und Sprache“) austrijskog ministarstva obrazovanja, nauke i istraživanja u saradnji sa Austrijskom ambasadom, Zavodom za školstvo i Filološkim fakultetom Univerziteta Crne Gore, a u sklopu tradicionalnih Austrijskih dana, organizuje jednodnevni stručni seminar za nastavnike njemačkog jezika.

Dobrodošli su svi nastavnici njemačkog jezika, kao i studenti osnovnih i master studija koji razumiju njemački.

Seminar na temu Nastava jezika vođena principima – orijentacija na praksu održaće se u utorak, 12. marta 2024. od 10:00h do 16:30 h u Zavodu za školstvo (B sala) u Podgorici.

Predavač je Angela Visnecki (Visnecky), diplomirana pedagoškinja iz Beča sa višegodišnjim iskustvom u obrazovanju nastavnika.

Program „Kultura i jezik“ obezbjeđuje potvrde o učešću za sve učesnike.