Nastava za Savremeni engleski V i Savremeni engleski VI za studente koji su studije upisali po programu prije 2017. godine

Studenti koji su studije upisali po programu prije 2017. godine i koji su prijavili predmete Savremeni engleski jezik V u zimskom i Savremeni engleski jezik VI u ljetnjem semestru, osim nastave i ispita iz predmeta Savremeni engleski jezik 5 - Nivo C2.1 (u zimskom semestru) odnosno predmeta  Savremeni engleski jezik 6 – Nivo C2.2 (u ljetnjem semestru) pohađaće i nastavu iz predmeta Osnove prevođenja 1 u zimskom semestru i Osnove prevođenja 2 u ljetnjem semestru. Ovakva organizacija je neophodna zbog toga što se časovi prevoda sa i na engleski jezik po novom programu slušaju u okviru izdvojenih predmeta (Osnove prevođenaja 1 i Osnove prevođenja 2). Mole se svi studenti koji su prijavili predmete Savremeni engleski jezik V i Savremeni engleski jezik VI, a koji su studije upisali po programu prije 2017. godine, da kontaktiraju predmetne profesore ili administratora sajta Dalibora Vukotića kako bi bili dodati grupi studenata za praćenje predmeta preko DL platforme.