Rezultati nakon izrade prvog kolokvijuma iz predmeta INSTALACIJE U ZGRADAMA - elektroinstalacije

U prilogu je data tabela sa postignutim rezultatima nakon izrade prvog kolokvijuma iz predmeta Instalacije u zgradama.

Studenti označeni sivom bojom na spisku - unešeni rezultati ostvareni prethodne školske godine.

Studenti označeni žutom bojom na spisku - nijesu u spisku evidencije prijavljenih studenata koji ove godine slušaju predmet. U cilju regulisanja svog statusa mogu se javiti Studentskoj službi Arhitektonskog fakulteta.

Dodatni termin izrade popravka prvog kolokvijuma iz Elektroinstalacija predviđen je za narednu srijedu 1.11.2023. godine sa početkom u 11 časova u sali 210.

Kolokvijum mogu raditi svi studenti koji nijesu pristupili ispitu ili su ostvarili manje od 50%, kao i studenti koji imaju namjeru da poprave ostvareni rezultat.  Nakon ovog termina moguće je u redovnim terminima u januarsko-februrskom ispitnom roku pristupiti izradi prvog kolokvijuma.

Od narednog termina predviđenog za nastavu, tj. 1.11.2023. godine studenti će pratiti dio ispita iz Mašinskih instalacija.