септембарски испитни рок - Дискретна 2

Поштовани студенти,

У септембарском испитном року (тзв. ,,августовски" рок), према званичном ставу Универзитета, имате право да у оба термина полажете и колоквијум и завршни испит. Испит из Дискретне 2 ће бити организован на исти начин као у јунском року: теорија + задаци. Изласком на испит у септембру поништавате све бодове стечене у јунском року, али између два септембарска рока рачунаће се бољи резултат. Дакле, ако сте задовољни како сте у првом термину урадили на примјер теорију, у другом термину можете радити само задатке, и обратно.

Старији студенти, који имају пријављену  Дискретну математику, полажу Дискретну 2.

Уколико постоје проблеми са распоредом испита молим вас да се обратите руководиоцу студијског програма.