Pripremni materijal za kolokvijum (drugi dio)

U prilogu je pripremni materijal za kolokvijum: predlog roka koji sadrži zadatke i teorijska pitanja.

U petak, 17. aprila, u 12 časova će se održati video konsultacije sa nastavnikom. Pozivaju se studenti da pokušaju da urade pripremni rok i da PDF sa rješenjem (iskucano rješenje ili "PDF scan" napravljen od fotografije rješenja koristeći odgovarajuću aplikaciju) pošalju na zvaničnu email adresu Lazara Obradovića. Studenti mogu raditi samostalno ili koordinisano i u grupama. Na konsultacijama će biti komentarisana samo rješenja i pitanja koja studenti unaprijed pošalju emailom. Nakon poslatog emaila, studenti će dobiti odgovor sa ličnim pozivnim linkom za video konferenciju za konsultacije. Emailove treba poslati najkasnije do četvrtka, 16. aprila, do kraja dana, a studenti odgovore mogu očekivati na dan konsultacija u jutarnjim časovima.